Класна лампочка :) Я довго на неї чекав.
Моя мишка зі звичайною лампочкою сліпила мені очі. Мені хотілося атмосферного світла, яке не обов'язково освітлювало б темряву.
Як на мене, компанія могла б випускати лампочки різних кольорів і різних форм, наприклад, зірочки з різьбленням E14, які б відповідали розміру маленьких мишенят.